Weer een mooi theaterseizoen in 2025-2026

Ook in het seizoen 2025-2026 komen er weer fijne theater- en muziekvoorstellingen voor kinderen van verschillende leeftijdsgroepen. In januari is er ook een avondvoorstelling voor de hele familie van 8 – 88 jaar!

Alle voorstellingen, behalve die van 30 januari, zijn op zondagochtenden om 11.00 u.

Kaartjes kosten (ook voor begeleiders) € 9,- en zijn online te koop via de Agenda.

De kaartjes voor 2026 komen vanaf september in de verkoop.

 

> Bekijk voor het bestellen even de spelregels.

 

2025
klik op de foto’s voor een voorproefje

 

Zondag 23 november, 11.00:  Studio Dondersteen: “Meneer B. vliegt naar de maan”

Voorstelling geschikt voor  kinderen van 4 – 12 jaar en hun familie. Kaartje: € 9,-

Meneer B. kan maar niet in slaap komen. Wat hij ook probeert, er is altijd wel iets dat hem wakker houdt – of het nu een snurkende buurman is of een verdwaalde vogel in de boom. Als hij op één van zijn slapeloze nachten zijn schuur begint op te ruimen, vindt hij een oude telefoon waarmee hij in contact komt met een maanmannetje. Die laat hem zien dat Meneer B. meer kan bereiken dan hij zelf denkt.
Dat hij de kracht in zichzelf kan vinden om zijn droom waar te maken: een reis naar de maan. Dat is het begin van een hilarisch avontuur op onbekend terrein… Zal Meneer B. op de maan eindelijk rust vinden?

Meneer B. vliegt naar de maan is een humoristische ode aan Science Fiction en de creativiteit van het menselijk brein. Use the Force! Jaag je dromen na! Wie weet wat het je brengt…

 

 

2026

 

Vrijdag 30 januari, 19.00:  De Showman: “Ik word showman – Leef je droom!”

 

Familievoorstelling 8 – 88.  Kaartje: € 9,-

In deze magische voorstelling wordt het publiek meegenomen in het waargebeurde verhaal van een jongen met een heel grote droom. De Showman speelt meerdere rollen en beleeft samen met de kinderen en (groot)ouders een avontuur vol ambities en idealen. Zal het lukken deze kinderdroom in vervulling te laten gaan? Een ontroerend verhaal vol theater, magie, circus, speciale effecten en een spetterende finale.

Het maakt niet uit wie je bent of waar je vandaan komt, elk kind kan worden waar hij of zij van droomt. Kinderen spelen vaak de beroepen die ze willen worden. Ze worden geïnspireerd door hun idolen of helden. In deze voorstelling worden de kinderen gestimuleerd te geloven in hun eigen dromen, hun eigen droom te leven.

 

Zondag 22 februari, 11.00:  Knars: “Stampvoeten op tafel”

 

Theatervoorstelling geschikt voor kinderen van 2 jaar en ouder en hun familie. Kaartje: € 9,-

Er is geen wolkje aan de lucht… Nynke dekt de tafel en olifant schuift aan. Olifant is haar knuffel. Hij is maar een kleine zachte olifant. Nynke legt Olifant alle regels uit en vertelt hoe het hoort. Haar knuffel zit en kijkt.

Hoe is het eigenlijk om Olifant te zijn? Hij wordt als een dingt behandeld. Als de thee omgaat, dient hij als vaatdoek. Als er taart gedeeld moet worden, krijgt Olifant het kleinste stuk. Als Nynke geen zin meer heeft, wordt Olifant in de hoek gesmeten. Olifant is het zat, hij doet niet meer mee.

Haar knuffel doet niets meer en Nynke ergert zich kapot. Ze probeert zich in te houden. Niet boos te worden. Rustig door te gaan, manieren zijn manieren…maar als er een kopje breekt, stijgt de boosheid tot het kookpunt. Nynkes fluitketel gaat af en Olifant wordt ruw weg gepropt. Maar hoe verstop je de boze olifant die in jou schuilt? Grijze wolken pakken zich samen, Nynke hoort stampvoeten naderen. Grote oren krullen zich om het behang. Deze slurf laat zich niet oprollen! De boze olifant in de kamer wordt steeds groter en groter. De olifant in Nynke moet eruit! Opgeblazen van woede leert Nynke haar eigen krachten kennen en haar boosheid omarmen. Ontspannen eindigt ze in haar eigen grijze doedelzak waar haar weerbarstige energie uitvloeit in nieuwe melodieën.

 

Zondag 15 maart, 11.00:  Jeritza Toney: “Anansi de spin”

 

Voorstelling geschikt voor kinderen van 3 jaar en ouder en hun familie. Kaartje: € 9,-

Ken jij de spin Anansi al? Over deze spin met zijn magische krachten hoor je over de hele wereld talloze verhalen. Van het warme Afrika tot het Verre Oosten, iedereen vertelt verhalen over Anansi. Maar zijn deze verhalen waargebeurd? Loopt er echt een spin met magische krachten rond? Dat is de vraag waarop je het antwoord nu kunt ontdekken.

Jeritza Toney vertelt verhalen over Anansi, waarbij ze ook veel muziek en liedjes laat horen. Het wordt dus een mooie, ontroerende en interactieve voorstelling vol met muziek die zelfs de allerkleinste zal boeien.

 

 

Zondag 12 april, 11.00: Poppentheater Koekla: “Alladin”

Voorstelling geschikt voor kinderen van 4 jaar en ouder en hun familie) Kaartje: € 9,-

Aladdin droomt ervan om prins te zijn. Op een dag klopt er een vreemde man aan, die beweert zijn oom te zijn. Hij zegt zijn wens te kunnen vervullen: ‘Als je iets voor mij doet, dan maak ik van jou prins Aladdin.’ Hij neemt Aladdin mee op een vliegend tapijt naar een grot in de woestijn, op zoek naar de magische lamp. Dan komt de Djinn, de geest uit de lamp tevoorschijn. Hij laat Aladdin zien dat zijn oom de gemene tovenaar Djafar is, die wil trouwen met de prinses om zo de macht te grijpen. Samen smeden ze een plan om hem te stoppen. Lukt het Aladdin om Djafar tegen te houden en om prins te worden?

Aladdin is een wondermooi sprookje uit duizend-en-een-nacht vol magie en humor, in een eigentijds jasje. De ritmische muziek en het kleurrijke decor met animatie en vol spannende verrassingen voert de toeschouwer mee naar een wereld van Oosterse steden, woestijnen en paleizen.